Odczyty wodomierzy – formularz

KOMUNIKAT ODCZYTY WODOMIERZY

Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo zdrowotne Mieszkańców oraz pracowników CHTBS w Chodzieży Zarząd Spółki ChTBS informuje, że pracownicy firmy nie będą odczytywać wodomierzy.

Prosimy o podawanie odczytów wodomierzy zgodnie z wyznaczonym terminem i wybranym poniższym sposobem.

Odczyt można podać w następujący sposób :

  • zgłosić telefonicznie pod nr tel.0-67 282-76-55
  • przesłać mailem: sekretariat@chtbs.pl
  • wysłać sms na nr: 662-067-803
  • formularz kontaktowy na stronie chtbs.pl (Wspólnoty – odczyty wod. Formularz)

Jeżeli nie posiadają Państwo wodomierza prosimy o zignorowanie wiadomości.

Niezbędne informacje oraz numery telefonów znajdują się na stronie www.chtbs.pl (kontakt).
Interesantów obsługujemy telefonicznie, mailowo i korespondencyjnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 14.30.

KSIĘGOWOŚĆ – obsługa interesantów:
w poniedziałki i wtorki w godzinach:
7:30 – 14:00


wtorki, środy i czwartki biura księgowości nieczynne

Wypełnij poniższy formularz i kliknij “Wyślij”, Twoje odczyty wodomierzy zostaną wysłane bezpośrednio do sekretariatu ChTBS.

Formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chodzieskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Chodzieży dotyczących mnie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażona zgoda może być przeze mnie wycofana w każdym czasie. Ewentualne wycofanie przeze mnie zgody na przetwarzanie danych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego administrator danych dokonywał na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody nastąpić może w każdym czasie i w dowolnej formie, w tym e-mailem na adres sekretariat@chtbs.pl, pocztą tradycyjną na adres Chodzieskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Chodzieży - siedziba: 64-800 Chodzież, ul. Bosa 4 E. Administratorem danych osobowych jest Chodzieskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Chodzieży – siedziba: 64-800 Chodzież, ul. Bosa 4E, KRS: 0000091504, NIP: 764-22-01-229, REGON: 570862830, numery telefonów (67) 28 29 887 / (67) 28 27 655, adres e-mail: sekretariat@chtbs.pl. Dane zawarte w formularzu przetwarzamy w celu obsługi zgłoszonej przez Państwa sprawy. Zapewniamy Pani/Panu prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas danych osobowych znajdują w komunikacie dostępnym w zakładce RODO.